(067) 3045565
(050) 6059444
(068) 6265500
Кошик
0 товарів на суму 0.00 грн.

Супер пропозиції

 

Список бажаних подарунків

Ви готуєтесь до весілля? Незабаром день народження? Юбілей? Так приємно отримувати дійсно довгоочікуванні подарунки.  Заповніть Список Подарунків в нашому інтернет магазині і Ви отримаєте дійсно бажаний подарунок на свято.

Для цього зареєструйтесь, додавайте до свого списку подарунків саме те, що подобається. (Вам буде присвоєно код, який будете знати тільки Ви.) Надішліть його Вашим друзям та близьким і вони виберуть і подарують Вам, по своїми можливостями за Вашим бажанням.


Зробити  подарунок друзям чи рідним, які в іншому місті просто

Якщо Ви бажаєте зробити подарунок своїм друзям чи рідним, які мешкають в іншому місті, і не маєте змоги власноруч привітати їх, ми зможемо Вам допомогти.  Для цього зробіть замовлення і ми надішлемо його за вказаною адресою.

(Умови уточнюйте у менеджера).

 

Подарунковий сертифікат

В середньому кожна людина робить сім подарунків за рік своїм рідним, близьким та друзям. І щоразу виникає проблема- що подарувати? Подарунковий сертифікат інтернет-магазину Elite Home Décor це вишукано оформлений, універсальний подарунок, Це оригінальна альтернатива традиційним рішенням, яка позбавляє Вас проблеми вибору подарунка, економить Ваш час.  Подарунковий сертифікат- і Ви вгадаєте це те що треба

 

 

Розробка та супровід сайту
ARTEFACT St.

Авторизація

X

Реєстрація

X

Повідомити про надходження

X